Auchan buszjárat menetrendje


Hirdetés
 

Útfelújítási munkálatok miatt 2017. november 20. és december 08. között a busz módosult útvonalon közlekedik! Részletek erre a linkre kattintva érhetők el!


Hirdetés

 
 
 
Közlekedik hétfőtől szombatig
Auchan 6:45 8:15 10:15 13:00 14:45 16:45 18:15 20:00
Sikátorpuszta 6:49 8:19 10:19 13:04 14:49 16:49 18:19 20:04
Sikátor bejárati út 6:53 8:23 10:23 13:08 14:53 16:53 18:23 20:08
Fótliget 6:55 8:25 10:25 13:10 14:55 16:55 18:25 20:10
Fót, Istvánhegy (Vízmű) 6:56 8:26 10:26 13:11 14:56 16:56 18:26 20:11
Vörösmarty MGTSZ 6:58 8:28 10:28 13:13 14:58 16:58 18:28 20:13
Vörösmarty tér (Gyermekváros) 7:00 8:30 10:30 13:15 15:00 17:00 18:30 20:15
Vörösmarty tér (Templom) 7:01 8:31 10:31 13:16 15:01 17:01 18:31 20:16
Vörösmarty utca 7:03 8:33 10:33 13:18 15:03 17:03 18:33 20:18
Határ u. (Temető) 7:04 8:34 10:34 13:19 15:04 17:04 18:34 20:19
Tanács József utca 7:06 8:36 10:36 13:21 15:06 17:06 18:36 20:21
Vásártér 7:08 8:38 10:38 13:23 15:08 17:08 18:38 20:23
Autóbusz állomás 7:11 8:41 10:41 13:26 15:11 17:11 18:41 20:26
Attila utca 7:13 8:43 10:43 13:28 15:13 17:13 18:43 20:28
Csaba utca 7:14 8:44 10:44 13:29 15:14 17:14 18:44 20:29
Hargita utca 7:15 8:45 10:45 13:30 15:15 17:15 18:45 20:30
Sportpálya 7:16 8:46 10:46 13:31 15:16 17:16 18:46 20:31
Petőfi szobor 7:17 8:47 10:47 13:32 15:17 17:17 18:47 20:32
Kazinczy utca 7:18 8:48 10:48 13:33 15:18 17:18 18:48 20:33
Alagi u. – Németh K. u. 7:19 8:49 10:49 13:34 15:19 17:19 18:39 20:34
Alagi u. – Somlói u. 7:20 8:50 10:50 13:35 15:20 17:20 18:50 20:35
Balassa u. – Somlói u. 7:22 8:52 10:52 13:37 15:22 17:22 18:52 20:37
Béke u. – Somlói u. 7:24 8:54 10:54 13:39 15:24 17:24 18:54 20:39
Béke u. – Németh K. u. 7:26 8:56 10:56 13:41 15:26 17:26 18:56 20:41
Rév u. – Béke u. 7:28 8:58 10:58 13:43 15:28 17:28 18:58 20:43
Szent Imre u. – Batthyány u. 7:29 8:59 10:59 13:44 15:29 17:29 18:59 20:44
József A. u. – Szent Imre u. 7:30 9:00 11:00 13:45 15:30 17:30 19:00 20:45
József A. u. – Ybl Miklós u. 7:31 9:01 11:01 13:46 15:31 17:31 19:01 20:46
József A . u. 7:32 9:02 11:02 13:47 15:32 17:32 19:02 20:47
Győrffy u. V.Á. 7:33 9:03 11:03 13:48 15:33 17:33 19:03 20:48
Dózsa Gy. u. 2-4. 7:35 9:05 11:05 13:50 15:35 17:35 19:05 20:50
Dózsa Gy. u. 7:37 9:07 11:07 13:52 15:37 17:37 19:07 20:52
Tessedik u. 7:38 9:08 11:08 13:53 15:38 17:38 19:08 20:53
Vásártér 7:40 9:10 11:10 13:55 15:40 17:40 19:10 20:55
Kodály Z. u. 7:42 9:12 11:12 13:57 15:42 17:42 19:12 20:57
Határ u. (Temető) 7:44 9:14 11:14 13:59 15:44 17:44 19:14 20:59
Tanács J. u. 7:45 9:15 11:15 14:00 15:45 17:45 19:15 21:00
Vörösmarty tér (templon) 7:46 9:16 11:16 14:01 15:46 17:46 19:16 21:01
Vörösmarty tér (Gyermekváros) 7:47 9:17 11:17 14:02 15:47 17:47 19:17 21:02
Vörösmarty MGTSZ 7:48 9:18 11:18 14:03 15:48 17:48 19:18 21:03
Fót, Istvánhegy (Vízmű) 7:50 9:20 11:20 14:05 15:50 17:50 19:20 21:05
Fótliget 7:52 9:22 11:22 14:07 15:52 17:52 19:22 21:07
Sikátor bejárati út 7:54 9:24 11:24 14:09 15:54 17:54 19:24 21:09
Auchan 8:00 9:30 11:30 14:15 15:30 18:00 19:30 21:15

 

Közlekedik vasárnap és ünnepnapokon
Sikátorpuszta 8:34 11:19 13:04 14:49
Sikátor bejárati út 8:38 11:23 13:08 14:53
Fótliget 8:40 11:25 13:10 14:55
Fót, Istvánhegy (Vízmű) 8:41 11:26 13:11 14:56
Vörösmarty MGTSZ 8:43 11:28 13:13 14:58
Vörösmarty tér (Gyermekváros) 8:45 11:30 13:15 15:00
Vörösmarty tér (Templom) 8:46 11:31 13:16 15:01
Vörösmarty utca 8:48 11:33 13:18 15:03
Határ u. (Temető) 8:49 11:34 13:19 15:04
Tanács József utca 8:51 11:36 13:21 15:06
Vásártér 8:53 11:38 13:23 15:08
Autóbusz állomás 8:56 11:41 13:26 15:11
Attila utca 8:58 11:43 13:28 15:13
Csaba utca 8:59 11:44 13:29 15:14
Hargita utca 9:00 11:45 13:30 15:15
Sportpálya 9:01 11:46 13:31 15:16
Petőfi szobor 9:02 11:47 13:32 15:17
Kazinczy utca 9:03 11:48 13:33 15:18
Alagi u. – Németh K. u. 9:04 11:49 13:34 15:19
Alagi u. – Somlói u. 9:05 11:50 13:35 15:20
Balassa u. – Somlói u. 9:07 11:52 13:37 15:22
Béke u. – Somlói u. 9:09 11:54 13:39 15:24
Béke u. – Németh K. u. 9:11 11:56 13:41 15:26
Rév u. – Béke u. 9:13 11:58 13:43 15:28
Szent Imre u. – Batthyány u. 9:14 11:59 13:44 15:29
József A. u. – Szent Imre u. 9:15 12:00 13:45 15:30
József A. u. – Ybl Miklós u. 9:16 12:01 13:46 15:31
József A . u. 9:17 12:02 13:47 15:32
Győrffy u. V.Á. 9:18 12:03 13:48 15:33
Dózsa Gy. u. 2-4. 9:20 12:05 13:50 15:35
Dózsa Gy. u. 9:22 12:07 13:52 15:37
Tessedik u. 9:23 12:08 13:53 15:38
Vásártér 9:25 12:10 13:55 15:40
Kodály Z. u. 9:27 12:12 13:57 15:42
Határ u. (Temető) 9:29 12:14 13:59 15:44
Tanács J. u. 9:30 12:15 14:00 15:45
Vörösmarty tér (templon) 9:31 12:16 14:01 15:46
Vörösmarty tér (Gyermekváros) 9:32 12:17 14:02 15:47
Vörösmarty MGTSZ 9:33 12:18 14:03 15:48
Fót, Istvánhegy (Vízmű) 9:35 12:20 14:05 15:50
Fótliget 9:37 12:22 14:07 15:52
Sikátor bejárati út 9:39 12:24 14:09 15:54
Sikátorpuszta 9:45 12:30 14:15 16:00

Hirdetés
 

A 2151 - Helyi Közéleti Portál sütiket (az eszközön elhelyezett kisméretű szöveges fájlokat) és hasonló technológiákat használ a portál szolgáltatásainak biztosításához és a látogatottság elemzéséhez szükséges adatok gyűjtéséhez, amelyet Ön az oldal használatával elfogad. További információk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close