Merkwart Krisztián: Tuzson Bence fóti fideszes helytartói nem támogatták az indítványunkat

Összhangban a Jobbik Magyarországért Mozgalom kezdeményezésére 2017. március 14-én Budapesten nyolc Európai Uniós ország képviselőinek részvételével aláírt és 2017. március 21-én az Európai Bizottságnak benyújtott Bérunió Európai Polgári Kezdeményezéssel 2017. április 26-án Fót képviselő-testületi ülésén kértük városunk önkormányzati képviselőinek támogatását – írja a 2151 – Helyi Közéleti Portálhoz eljuttatott közleményében Merkwart Krisztián, a Jobbik fóti elnöke, és önkormányzati képviselője.

Mint írja: “Sajnos Tuzson Bence fóti fideszes helytartói nem támogatták az indítványunkat.”

A Jobbik fontosnak tartja, hogy ezt a mindenkit érintő kérdést ne csak a nagypolitika, de a helyi közösségek is magukénak érezzék és támogassák, hiszen a bérek kérdése nem pártpolitikai, vagy világnézeti kérdés, hanem minden magyar ember ügye – folytatja közleményét a Képviselő.

Sajnálattal vettük tudomásul, hogy a rendszerváltást kisiklató XX. századi pártok képviselői továbbra sem támogatják, hogy a magyar emberek a mai kor elvárásainak megfelelő színvonalon, létbiztonságban és jólétben élhessenek. Nekünk azonban meggyőződésünk, hogy ez a döntés sem lehet gátja a változásnak, mely a 2018-as országgyűlési és 2019-es helyhatósági választások után településünkön is elhozza majd azt a politikát és közéletet, melynek célja nem egyes érdekcsoportok meggazdagodása, hanem a magyar emberek szolgálata lesz – zárja közleményét Merkwart Krisztián.


Hirdetés

 
 
 


Kapcsolódó írások:

A 2151 - Helyi Közéleti Portál sütiket (az eszközön elhelyezett kisméretű szöveges fájlokat) és hasonló technológiákat használ a portál szolgáltatásainak biztosításához és a látogatottság elemzéséhez szükséges adatok gyűjtéséhez, amelyet Ön az oldal használatával elfogad. További információk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close