Szeptembertől módosul az SZTK buszjárat menetrendje

2016. szeptember 1. napjától az úgynevezett SZTK buszjárat útvonala jelentős mértékben kibővül – jelent meg a tájékoztatás a város honlapján.


Mint írják, a Képviselő-testület döntése értelmében hétköznap 5, míg szombat-vasárnap és ünnepnap 4 buszjárat fog közlekedni az alábbi menetrend szerint.

 

Közlekedik hétfőtől péntekig és munkanapokon 
Megálló Járat Távolság
1 2 3 4 5 (km)
Vörösmarty tér (Templom) 6:05 7:15 9:15 13:15 15:15 0,0
Vörösmarty u. 6:07 7:17 9:17 13:17 15:17 0,6
Határ u. (Temető) 6:08 7:18 9:18 13:18 15:18 1,0
Tanács u. – Szőlőkalja u. 6:09 7:19 9:19 13:19 15:19 1,6
Vásártér 6:11 7:21 9:21 13:21 15:21 2,1
Tessedik u. 6:13 7:23 9:23 13:23 15:23 2,6
Rákóczi – Molnár A. u. 6:14 7:24 9:24 13:24 15:24 3,1
Dózsa Gy. u. 2-4. 6:16 7:26 9:26 13:26 15:26 3,8
Győrffy u. V.Á. 6:18 7:28 9:28 13:28 15:28 4,7
József A . u. 6:19 7:29 9:29 13:29 15:29 4,9
József A. u. – Ybl Miklós u. 6:20 7:30 9:30 13:30 15:30 5,3
József A. u. – Szent Imre u. 6:21 7:31 9:31 13:31 15:31 5,7
Szent Imre u. – Batthyány u. 6:22 7:32 9:32 13:32 15:32 6,0
Rév u. – Béke u. 6:23 7:33 9:33 13:33 15:33 6,5
Béke u. – Németh K. u. 6:24 7:34 9:34 13:34 15:34 7,0
Béke u. – Somlói u. 6:25 7:35 9:35 13:35 15:35 7,7
Balassa u. – Somlói u. 6:27 7:37 9:37 13:37 15:37 8,2
Alagi u. – Somlói u. 6:28 7:38 9:38 13:38 15:38 8,7
Alagi u. – Németh K. u. 6:29 7:39 9:39 13:39 15:39 9,4
Kisalagi temető 6:31 7:41 9:41 13:41 15:41 10,0
Dunakeszi SZTK érkezés 6:41 7:51 9:51 13:51 15:51 14,8
Dunakeszi SZTK indulás 6:45 8:00 10:00 14:00 16:00 14,8
Kisalagi temető 6:55 8:10 10:10 14:00 16:10 19,6
Németh K. – Kazinczy utca 6:56 8:11 10:11 14:11 16:11 20,3
Március 15. u. (Petőfi szobor) 6:57 8:12 10:12 14:12 16:12 20,7
Béke u. (Sportpálya) 6:58 8:13 10:13 14:13 16:13 21,1
Hargita utca 6:59 8:14 10:14 14:14 16:14 21,3
Csaba utca 7:00 8:15 10:15 14:15 16:15 21,8
Attila utca  7:01 8:16 10:16 14:16 16:16 22,1
Autóbusz állomás 7:02 8:17 10:17 14:17 16:17 22,6
Rákóczi – Molnár A. u. 7:03 8:18 10:18 14:18 16:18 23,3
Dózsa Gy. u. 7:05 8:20 10:20 14:20 16:20 23,7
Tessedik u. 7:06 8:21 10:21 14:21 16:21 24,0
Vásártér 7:07 8:22 10:22 14:22 16:22 24,5
Kodály Z. u. 7:08 8:23 10:23 14:23 16:23 25,1
Határ u. (Temető) 7:10 8:25 10:25 14:25 16:25 25,7
Tanács J. u. 7:11 8:26 10:26 14:26 16:26 26,2
Vörösmarty tér (templon) 7:13 8:28 10:28 14:38 16:38 26,5

 

Közlekedik szombat, vasárnap és ünnepnapokon
Megálló Járat  Távolság
1 2 3 4 (km)
Vörösmarty tér (Templom) 8:05 10:25 13:25 15:25 0,0
Vörösmarty u. 8:06 10:26 13:26 15:26 0,6
Határ u. (Temető) 8:07 10:27 13:27 15:27 1,0
Tanács u. – Szőlőkalja u. 8:08 10:28 13:28 15:28 1,6
Vásártér 8:09 10:29 13:29 15:29 2,1
Tessedik u. 8:10 10:30 13:30 15:30 2,6
Dózsa Gy. u. 8:11 10:31 13:31 15:31 2,8
Dózsa Gy. u. 2-4. 8:12 10:32 13:32 15:32 3,2
Győrffy u. V.Á. 8:13 10:33 13:33 15:33 4,1
József A . u. 8:14 10:34 13:34 15:34 4,3
József A. u. – Ybl Miklós u. 8:15 10:35 13:35 15:35 4,7
József A. u. – Szent Imre u. 8:16 10:36 13:36 15:36 5,1
Szent Imre u. – Batthyány u. 8:17 10:37 13:37 15:37 5,4
Rév u. – Béke u. 8:18 10:38 13:38 15:38 5,9
Béke u. – Németh K. u. 8:19 10:39 13:39 15:39 6,4
Béke u. – Somlói u. 8:20 10:40 13:40 15:40 7,1
Balassa u. – Somlói u. 8:21 10:41 13:41 15:41 7,6
Alagi u. – Somlói u. 8:22 10:42 13:42 15:42 8,1
Alagi u. – Németh K. u. 8:23 10:43 13:43 15:43 8,8
Kisalagi temető 8:25 10:45 13:45 15:45 9,4
Németh K. – Kazinczy utca 8:27 10:47 13:47 15:47 10,1
Március 15. u. (Petőfi szobor) 8:28 10:48 13:48 15:48 10,5
Béke u. (Sportpálya) 8:29 10:49 13:49 15:49 10,9
Hargita utca 8:30 10:50 13:50 15:50 11,1
Csaba utca 8:31 10:51 13:51 15:51 11,6
Attila utca  8:32 10:52 13:52 15:52 11,9
Autóbusz állomás 8:33 10:53 13:53 15:53 12,4
Dózsa Gy. u. 8:34 10:54 13:54 15:54 12,9
Dózsa Gy. u. 2-4. 8:35 10:55 13:55 15:55 13,3
Vörösmarty tér (Gyermekváros) 8:36 10:56 13:56 15:56 13,9
Vörösmarty MGTSZ 8:37 10:57 13:57 15:57 14,3
Istvánhegy (Vízmű) 8:38 10:58 13:59 15:59 15,0
Fótliget 8:39 10:59 14:01 16:01 15,5
Sikátorpuszta bejárati út 8:42 11:02 14:03 16:03 16,0
Sikátorpuszta 8:45 11:05 14:04 16:04 17,4
 
Sikátorpuszta 8:50 11:20 14:05 16:05 17,4
Sikátorpuszta bejárati út 8:53 11:23 14:08 16:08 18,6
Fótliget 8:56 11:26 14:11 16:11 19,1
Istvánhegy (Vízmű) 8:57 11:27 14:12 16:12 19,6
Vörösmarty MGTSZ 8:58 11:28 14:13 16:13 20,3
Vörösmarty tér (Gyermekváros) 8:59 11:29 14:14 16:14 20,7
Kossuth u. 9:00 11:30 14:15 16:15 21,3
Győrffy u. V.Á. 9:02 11:32 14:17 16:17 22,2
József A . u. 9:03 11:33 14:18 16:18 22,4
József A. u. – Ybl Miklós u. 9:04 11:34 14:19 16:19 22,8
József A. u. – Szent Imre u. 9:05 11:35 14:20 16:20 23,2
Szent Imre u. – Batthyány u. 9:06 11:36 14:21 16:21 23,5
Rév u. – Béke u. 9:07 11:37 14:22 16:22 24,0
Béke u. – Németh K. u. 9:08 11:38 14:23 16:23 24,5
Béke u. – Somlói u. 9:09 11:39 14:24 16:24 25,2
Balassa u. – Somlói u. 9:10 11:40 14:25 16:25 25,7
Alagi u. – Somlói u. 9:11 11:41 14:26 16:26 26,2
Alagi u. – Németh K. u. 9:12 11:42 14:27 16:27 26,9
Kisalagi temető 9:14 11:44 14:29 16:29 27,5
Németh K. – Kazinczy utca 9:16 11:46 14:31 16:31 28,2
Március 15. u. (Petőfi szobor) 9:17 11:47 14:32 16:32 28,6
Béke u. (Sportpálya) 9:18 11:48 14:33 16:33 29,0
Hargita utca 9:19 11:49 14:34 16:34 29,2
Csaba utca 9:20 11:50 14:35 16:35 29,7
Attila utca  9:21 11:51 14:36 16:36 30,0
Autóbusz állomás 9:22 11:52 14:37 16:37 30,5
Tessedik u. 9:23 11:53 14:38 16:38 31,0
Vásártér 9:24 11:54 14:39 16:39 31,5
Kodály Z. u. 9:25 11:55 14:40 16:40 32,0
Határ u. – Temető 9:26 11:56 14:41 16:41 32,6
Tanács u. 9:27 11:57 14:42 16:42 33,2
Vörösmarty tér (Templom) 9:28 11:58 14:43 16:43 33,6

Hirdetés

 
 
 


Kapcsolódó írások:

A 2151 - Helyi Közéleti Portál sütiket (az eszközön elhelyezett kisméretű szöveges fájlokat) és hasonló technológiákat használ a portál szolgáltatásainak biztosításához és a látogatottság elemzéséhez szükséges adatok gyűjtéséhez, amelyet Ön az oldal használatával elfogad. További információk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close